niedziela, 25 marca 2012

Moja niedziela

Ostatnie dni są takie piękne,że żal siedzieć w domu.Tyle miałam planów na nadchodzące dni i niestety rozłożyła mnie choroba.Wczoraj miałam jeszcze głos jak Janis Joplin,a dzisiaj całkowity jego brak.Moja rodzinka chyba jest szczęśliwa (tu moja złośliwość;),bo mają spokój od mojego "nawijania".....Ze mną już tak jest,że jak choruję to cierpi najbardziej moja krtań....ale dosyć o choróbsku.Za oknem tak ślicznie,że musiałam wyjść choć na chwilkę na mój tarasik i przy tej okazji parę fotek moich nowych kubeczków (wielkie dzięki Siostra:*)są śliczne,oraz moje zdobycze z giełdy kwiatowej w Tychach-klatka i ptaszki.Mówię Wam Kochane...jakie cuda można tam nabyć!!!!!!...i to za 1\3 ceny z tej sklepowej.Polecam!


Życzę Wam miłej niedzieli i dużo zdrówka,bo teraz jest najbardziej zdradliwa pogoda.
Dziękuję za Wasze przemiłe komentarze.

7 komentarzy:

 1. Miło Cię poznac Bożeno S:)))moja druga córka też przyszła na świat w marcu 15:))i też się jej nie spieszyło:))))a tak w ogóle miała byc chłopcem:)))przynajmniej tak twierdzili lekarze:))no i znowu wyszło że się nie znają:)))))Piękne kubki dostałaś od siostry:))))Byłam na giełdzie w Tychach w zeszłym roku i nie umiałam z tamtąd wyjśc:)))Tyle różności,że masakra:)Kupiłam sobie filiżanki w róże za grosze:)))pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło Cię poznac Bożeno S:)))moja druga córka też przyszła na świat w marcu 15:))i też się jej nie spieszyło:))))a tak w ogóle miała byc chłopcem:)))przynajmniej tak twierdzili lekarze:))no i znowu wyszło że się nie znają:)))))Piękne kubki dostałaś od siostry:))))Byłam na giełdzie w Tychach w zeszłym roku i nie umiałam z tamtąd wyjśc:)))Tyle różności,że masakra:)Kupiłam sobie filiżanki w róże za grosze:)))pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubaski śliczne!!!!i zdjęcia!!!!
  Zdrówka Ci życzę kochana!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę koniecznie się pozbierać i odwiedzić Cię żeby pooglądać te Twoje śliczności z bliska :*

  OdpowiedzUsuń
 5. kubeczki są śliczne a klimat domkowego tarasu zapowiada się uroczy !Zdrówka życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam Kochane za wszystkie miłe słowa.Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie się prezentuje u Ciebie ten odcień niebieskiego- ja tez mam ciągotki ostatnio w tym kierunku :-))Piękna ta klateczka-bardzo lubię odwiedzać giełdę w Tychach ,ale w tym roku jakoś nie zdążyłam. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie wielką radością.
Dziękuję z całego serducha :)