wtorek, 21 maja 2013

Fotograficznie ....



...wiosna to najpiękniejsza pora roku. Każdego dnia odkrywam coś nowego w ogrodzie . Wszystkie moje krzaczki  , drzewka i kwiaty posadzone w zeszłym roku , teraz zaczynają cieszyć moje oko :) Skalniak przestaje być kamieniołomem ;) ...Fridzie przypadł do gustu , tym bardziej , że zaczęła już zwiedzać ( dreptać na własnych nogach:)) Nie będę się dzisiaj rozpisywać ...po prostu pokażę Wam mój mały świat widziany moimi oczami :)




Pozdrowienia z mojego ogródka
Bożena






























10 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia , miło popatrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 2. b.ładnie a co to za zwierzak ten biały?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie:))a Frida jest cudna:))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Frida z nieporadnego pisklaka zrobiła się opierzoną ,,młodzieżówką" i z tego, co widać na załączonych zdjęciach całkiem ciekawską. Trudno jest wychowywać takiego pisklaka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Frida z nieporadnego pisklaka zrobiła się opierzoną ,,młodzieżówką" i z tego, co widać na załączonych zdjęciach całkiem ciekawską. Trudno jest wychowywać takiego pisklaka?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy mój komentarz wcięło?

  OdpowiedzUsuń
 7. Takiego ogrodu nie powstydziłby się sam Janosik!:) Chyba najbardziej moje serce urzekają fioletowe kwiatki rozsiane w różnych miejscach:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale tu pięknie:):)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pisz więcej :) Fotografuj więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. przecudne zdjęcia...
  martwiłam się o Ciebie...a tu się okazuje że mi się Twoje wpisy w ogóle nie wyświetlały...blogger spłatał figla...a ja nadrabiam zaległości u Ciebie...
  :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie wielką radością.
Dziękuję z całego serducha :)