niedziela, 1 stycznia 2012

2011 - rok niespodzianek

To był wyjątkowy rok dla mnie.....pełen nieoczekiwanych zdarzeń.Pamiętam wszytkie postanowienia z zeszłego roku .....i nic z tych planów nie zostało zrealizowane,bo los spłatał mi figla i wszystko potoczyło się inaczej.....lepiej:) Założeniem w zeszłym roku był remont starego domu i jeszcze w lipcu tak myślałam.Jest styczeń a ja mieszkam w swojej nowej chatce na wsi.Gdyby ktoś powiedział mi w zeszłym roku,że zrealizuje się marzenie mojego życia ,to z pewnością nie uwierzyłabym w to.....a jednak!Życzę Wam Kochane spełnienia marzeń tych małych i tych wielkich.Uwierzcie mi,że warto je mieć :)


            Szczęśliwego Nowego Roku 2012. 

6 komentarzy:

 1. Witaj Bożenko:)
  Cieszę się Twoim szczęściem.Życie czasem potrafi sprawić niespodziankę i obdarzyć tym, czego czasem najmniej się spodziewamy:)
  A mnie bloger zrobił na koniec roku niespodziankę i wyrzucił mi kilka blogów z obserwowanych ;P wbrew brzydkiemu figlowi, dodaje je od nowa do obserwowanych i niniejszym czynię :D

  Pozdrawiam i życzę CI Samych pięknych chwil w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak warto mieć marzenia...piękna ta Twoja Chatka!Niech Nowy rok będzie pełen nowych marzeń, przyniesie zdrówko i wszystko co naj!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! i to się nazywa spełnienie marzeń w 100% :))
  życzę by w tym roku było podobnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spełnienia marzeń w Nowym Roku!!!...pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj,
  Zaglądałam czasem do Ciebie, aby zerknąć, czy są już jakieś nowiny z nowego domu, a tu proszę... już w nim mieszkasz! Fajnie, że Wigilia już w nowym miejscu. Wszystkiego dobrego w nowym roku!
  Pozdrawiam ciepło,
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny dom i piękny przykład,że marzenia się spełniają.Mam nadzieję,że to zarażliwe i trochę na mnie spłynie tego szczęścia.Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie wielką radością.
Dziękuję z całego serducha :)